Aktuální volné pracovní pozice

Máte zájem o práci v mladém kolektivu v oblasti IT? Podívejte se níže na aktuálně vypsané pozice. Neváhejte a pošlete nám svůj životopis s průvodním dopisem. Životopis zasílejte prosím na: info@haug-land.com (zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v životopise jsou pravdivé a přesné).

  • Kancelář: Chomutovská 205, 431 51 Klášterec nad Ohří
  • Telefon: (+420) 477 750 000
  • Email: info@haug-land.com

Nenašli jste odpovídající volnou pozici?

Máte zájem u nás pracovat, ale právě nenabízíme pozici, která by odpovídala Vašim představám? Chcete se k nám připojit? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis na  info@haug-land.com . Včas Vás oslovíme.

Technik operátor

Náplň práce

  • 1příjem požadavků od zákazníků, evidence a řešení těchto požadavků v prostředí provozu informačních technologií a systémů
  • 2řešení plánovaných rutinních požadavků (denní kontroly reportů, výměna záložních pásek, …)
  • 3dohled a monitoring informačních systémů
  • 4držení pohotovosti mimo pracovní dobu

Požadujeme

  • 1min. SŠ vzdělání, obor IS výhodou
  • 2znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • 3nadšení do počítačů a informačních technologií
  • 4komunikativní dovednosti a schopnost týmové práce
  • 5spolehlivost a zodpovědnost
  • 6samostatnost a pečlivost při plnění úkolů
  • 7chuť se neustále vzdělávat

Nabízíme

  • 1zodpovědnou práci v mladém kolektivu
  • 2příležitost práce s nejmodernějšími technologiemi
  • 3získání zkušeností v oblasti dodávky IT služeb
  • 4práci na plný úvazek
  • 5odpovídající platové ohodnocení, stravenky
  • 6přátelskou atmosféru na pracovišti, společné akce
  • 7pozice je vhodná i pro absolventy s krátkou praxí